Змішувачі-кормороздавачі для ферм SILOKING

SILOKING – це марка іноваційної техніки для годування, що виготовляється в Баварії в Німеччині. Спектр продукції SILOKING включає, в першу чергу, причепні та самохідні змішувачі-кормороздавачі та стаціонарні змішувачі-дозатори для цехів по виробництву кормів і ліній з виробництва біогазу.

В своєму сегменті ринку SILOKING є беззаперечним лідером як в галузі технологій, так і в галузі збуту продукції: змішувачі-кормороздавачі SILOKING працюють більше, ніж у 50-и країнах світу.

Інновації SILOKING грунтуються на ретельних дослідженнях та завжди спрямовані на потреби сігьгоспвиробника. При цьому, у фокусі знаходиться не тільки якість корму, але й рентабельність використання техніки та довгий строк її експлуатації. Сучасні виробничі лінії та постійний контроль сприяють втіленню найвищих стандартів якості в продукції SILOKING.

Наша компанія — “Успіх-Східна Україна” — є дилером та сервіс-партнером SILOKING в Україні. Ми не тільки постачаємо техніку та запасних частин до неї, а й беремо на себе зобов`язання гарантійного та сервісного обслуговування, професійних консультацій, тощо.