Змішувачі SILOKING для ліній виробництва біогазу

Стаціонарні змішувачі-дозовачі SILOKING StaticLine Biogas 4.0 були розроблені для підготовки субстрату в лініях по виробництву біогазу. Бункери змішувачів мають місткість від 9 до 80 м.куб.

Співвідношення геометрія бунекра, що має ребра та шнеків, розроблені індивідуально для кожної моделі. Це дозволяє в повному обсязі та ретельно перемішувати матеріал.

Високопотужний редуктор з 4-а планетами на 100% забезпечен мастильним матеріалом та розрахован на максимальні навантаження.

Кожний змішуючий шнек приводиться в рух окремим електромотором, який напряму з`єднан з редуктором та закріплен під змішуючим бункером. Електромотори керуються через частотні перетворювачі та забезпечують плавний запуск та оптимальне число обертів шнеку.

Змішувачі-дозатори SILOKING StaticLine Biogas 4.0 подрібнюють довговолокнистий матеріал, забеспечують гомогенність суміші, являють собою бункер для зберігання матеріалу та, дякуючи відповідним транспортерам, гарантують своєчасну та точну подачу матеріалу в ферментер.

Всі компоненти, які вступають в контакт з матеріалом, зроблені повністю з нержавіючої сталі. Для підвищення пропускної здатності змішувачів, їх можна обладнувати високопродуктивними транспортерами. Змішуючий бункер серійно виготовлений з SILONOX – кислото- та зносостійкого сплаву.

Опціонально також можливе виготовлення шнеків зі сплаву SILONOX. Варіанти транспортування матеріалу включають: перевантажувальний транспортер з гумовою стрічкою та власним електричним приводом, який можна розташувати прямо біля вивантажувальної заслінки; або жолобковий шнек в комплекті з насосом.

По всім питанням стосовно стаціонарних змішувачів для ліній виробництва біогазу, звертайтесь, будь ласка, до наших менеджерів.