Системи керування даними Siloking Data

Siloking Data – це комбінація бездротової системи зважування та управління гідравлічними функціями з ПО Siloking Feeding Management, яка дозволяє ідеально контролювати і зручно керувати процесами кормоприготування та роздаваня, а також отримувати повну звітність.

Сучасний “антивідблисковий” термінал — завжди в полі зору водія, нема необхідності виходити з навантажувача для керування  вагами або повороту термінала. Серійно встановлені програмовані ваги. Функція зміна/ збереження інформації про кількість корів, корму.

ПО Siloking Feeding Management дозволяє складати рецепти, вводити компоненти корму, групи тварин, та місця роздавання; порівнювати заплановані дії з фактичними; контролювати точність, зберігати різноманітні дані та отримувати звітність. Нова опція дозволяє відстежувати введення відсотка сухої речовини по кожному компоненту, ефективність годування (кількість молока на кг сухої речовини корму), ефективність використання комбікормів (кількість комбікорму, витраченого на отримання 1 кг молока).

 

Для замовлення доступні 2 функціональні пакети:

1) Siloking Data Т — з керуванням через трактор: керування гідравлічними функціями відбувається через важелі трактора; керування системою зважування — з кабіни трактора, навантажувача — через смартфон (планшет) чи опціонально доступний термінал Siloking Data. ПО Siloking Feeding Management входить в комплект безкоштовно.

2) Siloking Data Е — з електрогідравлічним керуванням. Цей пакет дозволяє керувати гідравлічними функціями з кабіни трактора через термінал Siloking Data (1 термінал — входить в комплект); керування системою зважування відбувається з кабіни трактора/ навантажувача через смартфон планшет) чи опціонально доступний термінал Siloking Data. ПО Siloking Feeding Management входить в комплект безкоштовно.