Лінії ZUPTOR з автоматичним керуванням

Автоматизація виробництва комбікормів дозволяє збільшити продуктивність обладнання та виключити помилки, пов`язані з “людським фактором” на виробництві.

Також, автоматизація допоможе заощадити на вартості витраченої електроенергії (якщо запрограмувати роботу обладнання в нічний час).

Автоматизація комбікормових ліній може бути частковою, або повною. Найчастіше застосовують часткову автоматизацію, а саме — автоматизують лише процес набору компонентів. Автоматизація цього процесу дозволяє забирати компоненти з будь-яких місць зберігання (силоси, комори, бункери, тощо) розташованих в різних місцях складського приміщення; при цьому, набір компонентів виконується згідно обраного рецепта.

На практиці це завдання можливо реалізувати двома способами:

1) Встановлення автоматичного розподілювача потоків компонентів ARS (перед дробаркою) та вагового програматора (у шафі керування лінією).

Розподілювач ARS сумісний тільки з пневматичними (всмоктуюче-нагнітаючими) дробарками. Для гравітаційних дробарок застосовується дозування за допомогою завантажувальних шнеків.

До перемикача ARS при`єднуються всмоктуючі шланги (від 2 до 6 (опціонально до 9)), всмоктуючі насадки яких розміщені в місцях зберігання компонентів. Компоненти комбікорма засмоктуються почергово; перемикання потоків відбувається при досягненні заданої маси кожного набраного компонента в рецепті.

2) Якщо в лінії встановлена гравітаційна (засипна) дробарка, тоді застосовується автоматичне дозування за допомогою завантажувальних шнеків.

Суть цього процесу полягає в тому, що зважування відбувається в окремому зважувальному бункері (встановленому перед дробаркою), до якого під`єднані живлячі шнеки (які подають компоненти).

Живлячі шнеки вмикаються почергово, подаючи компоненти в зважувальний бункер. Перемикання шнеків відбувається при досягненні заданої маси кожного набраного компонента в рецепті